Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dewri

    aktív tag

    válasz Botond148 #160 üzenetére

    2 év után bementem tegnap. Anno valami olcsó aranyozásból meglett a Löwe, de egy kört nem mentem még vele, így most ránéztem, az ugye t8 prémium német nehéztank. Azt kell mondjam egész kellemes. Elviselhető a tűzgyorsaság, jó a sebzés, sokmindent beüt, a páncélja is jó. Volt olyan kör, ahol 3ezer fölött sebeztem, egy másikban 2200 körül pattintott. Egy Tigris 2 ellen 1v1-ben alulmaradt mert sehol nem tudta beütni a frontot, még a kupolát se, ez mondjuk érdekes volt, de wg játék, engedjük el...

    Van most egy mázsa prémium napom, meg mindenféle booster, így vesztes körökre is 50-80ezer kreditek jönnek vele, ami nem gyenge. A t5 Excelsior is hoz 54ezret egy buktára...

    Az eltelt 2 évben semmit nem változott egyébként a helyzet: 7-2 bukták, ha nagyritkán győzünk akkor is ilyen szinten, tehát a "kiegyensúlyozott" MM továbbra is dolgozik... Szobanövény csapattársak szinte minden körben, mindegy hova megyek, mit csinálok, ezek véletlenül se támogatnak, vagy elhullanak 3 percen belül és kapom a nyakamba egyszerre a 3-4 fullos ellenfelet... Azért 2 év kihagyás után szinte minden körben a top3-ban vagyok az nem túl bíztató szerintem...

Új hozzászólás Aktív témák