Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FoxiestFox

    félisten

    válasz olivera88 #37600 üzenetére

    Nem annyira mozgat meg, hogy retarditten miket írnak :D Akkor szoktam olvasni, ha úgy érzem, túl sok agysejtem képződött, és pusztulnia kell valamennyinek.
    A tény, hogy a több Stalin - több win szabály érvényesült CW-n, és a csatahajók kifejezetten megtépázott relevanciáját is elégette a megjelenése.

    Oli elárulok egy titkot. De ne mondd el senkinek, még anyukádnak sem!
    Minél erősebb egy hajó / class, annál unalmasabb. A feszültséget a játékban az adja, hogy elég egy misplay, és mégy a víz alá, illetve ahhoz, hogy hatékony legyél, egy csomó dolgot kell jól csinálnod: pozicionálás, célpontválasztás, tüzelés - nem tüzelés, pushing-kiting, tankolás - nem tankolás, spotolás, füstölés, stb

    Én értem, hogy miért van mindenki rácuppanva az OP hajókra, mert átlagos játékkal átlag feletti dmg hozható össze. Ennyi. De ne tegyünk már úgy, hogy Stalingradozni vagy wasdolni a repülőiddel izgalmas :D
    A Stalin annyi, keresel egy szép szigetet, ami az oldalad (az egyetlen sebezhető részed) védi, beülsz mellé, nézed, ki van legjobban broadside, és katt, katt. DD-k ellen radar, cirkák képébe overmatch, nose in BB-k ellen HE, csókolom.

    CV-k meg..
    Bazeg pár nappal a rework után 550k-t mennek emberek, nálunk is akik próbálgatják, 2-300k között mennek szinte minden meccsen T8-10. A szerencsétlenek meg már örülnek 150k-nak is.
    Eltűnt a skillgap? Nem. Nagyobb lett.

    Na, savazzatok :P

  • capulet75

    addikt

    válasz olivera88 #37600 üzenetére

    Legendary modullal nagyon pontos. Na meg van neki sonar, ami a Stalingradon nincs.

    Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

Új hozzászólás Aktív témák