Új hozzászólás Aktív témák

  • Dewri

    aktív tag

    válasz olivera88 #18636 üzenetére

    Jók ezek a videók. Saját tierben, félisten csapattal bemutatják milyen jó egy hajó. A "valóságban" viszont +2 tier és agyhalott csapat van, ahol semmire nem alkalmas ugyanaz a vas... A 410 mm ágyú jól mutat papíron, de a jelenlegi játékban kb annyi értelme lesz, hogy nem 1160-as overpeneket fog lőni (mint egy átlagos tier7 380-as ágyú...), hanem mondjuk 1240-eseket (már ha épp eltalál valamit...). A torpedót meg legutóbb 1,2 km-ről (!!!) is kiforogta az ellenfél, ami már nem kicsit vicces, mert akkor minek a 8-10 km táv, ha lassan csak 500 méterekről lehet eltalálni valamit...

    A minap 3 Bismarck bemutatót néztem ugyanattól a videóstól és mindegyik saját tieres volt. 200ezres sebzés egy másiknál tier6-7-8 ellen, top hajóként!!! Én akármikor bementem Bismarck-al, tier9-10 jött szembe!! Tier6??? Persze, álmaimban... Ilyen videókat (vs +2 tier+remek csapat...) nem nagyon látok... Bezzeg én bemutattam a Bismarck vs Yamato, vagy épp a Fuso vs Bismarck párharcaimat is. Igaz, hogy azért, mert én győztem... :)

    Persze mint hajó, nem rossz, 4 torony, torpedók, csatahajó, azaz van páncél is. Ha nagynéha kap majd tier6-ot, akkor biztos jó körök születnek...

Új hozzászólás Aktív témák