Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fpl

    csendes tag

    Hello !

    Nekem "wireless Internet hozzáférésem" van, a kérdés és némi tapasztalat is már, hogy milyen problémát okozhat a tapasztalata alapján a wireless internet. Illetve hogyan orvosolhatóak ezek a problémák. Saját tapasztalatom szerint a legkissebb sávszélességet igénylő kodek esetében is előfordulnak hang kimaradások. Érdekes lehet, hogy kizárólag vételi oldalon. Tehát Én hallom szakadozottan az ellenállomást, Ő engem folyamatosan és jól hall. A net hozzáférésem nem korlátos és nem DSL, kb.1- 2 Mbit le és fel is. Külső ATA egységet próbáltam.

    A kérdés az alábbi leírás alapján született meg bennem.

    Mit jelent a széles sáv?
    ............ A VoIP szolgáltatás igénybevételére alkalmas az ADSL, Bérelt vonal, Kábel TV Internet, Optikai hozzáférés, stb. A mikrohullámú, WiFi, illetve más néven wireless Internet hozzáférések szintén alkalmasak lehetnek a VoIP szolgáltatásra, de ezekben az esetekben már jelentkezhetnek minőségi problémák az adatátvitel terén, ez pedig a VoIP szolgáltatásra is kihatással lehet............

    köszönettel.

    Nincs nálam nagyobb rajongója a női nemnek, és ezt számlákkal tudom bizonyítani.

Új hozzászólás Aktív témák