Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csabaizoli

    tag

    Sziasztok!

    Segítség kellene, nem igazán témába vág de gondolom egy próbát megér....
    Van egy ilyen tabletem: Terra Pad 1051
    Wortmann cég gyártja, német, öcsémé volt, az a gond hogy az elején a kijelzőnél lévő bekapcsológombnál berepedt az érintőkijelző és a gép semmire sem reagál.....mi történt vele nem tudom pontosan, leesett, ráléptek, nem tudom....viszont sajnálom eldobni a gépet ~300 euró volt....az lenne a kérdésem lehet-e vele még kezdeni valamit? helyi számteches boltban azt mondták mivel nem forgalmazzák ezt a típust nem érdemes foglalkozni vele, a javítás többe kerülne mint venni egy hasonló tudású új tabletet....szerintetek?

  • csabaizoli

    tag

    üdv!

    Nekem is volt ilyen gond hogy nem reagált semmit, leesett vagy ráléptek a tabletre, nem is akarták javitani, aztán egy szervizes megállapitotta hogy zárlatos az akksija ezért nem indul, kivettük, azóta megy akksi nélkül, de azt mondta ne tegyek bele akksit másikat, mert lehet hogy a vezérlőelekronika ment tönkre mikor leesett a tablet és hogy emiatt "felrobbanhat" az akksi amit beleteszek....nem tudom....most asztaliként használom, mivel van rajta hdmi monitorra kitéve.....
    Az én kérdésem az lenne, hogy csak a fülhallgatón ad ki hangot, pedig alapból is volt hangja,nemcsak a kimeneten.....ez miért van?
    Eredeti de német win7 volt rajta, azzal még volt hang, mióta a magyar változat lett feltéve azóta van gond....tablet driverek oldalán néztem,legfrissebb változat van telepitve, microphone megy illetve hang is de az csak a füles kimeneten ....valami megoldás?
    Előre is köszi...

Új hozzászólás Aktív témák