Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csizi90

    aktív tag

    válasz redzsi #7913 üzenetére

    Én meg vagyok vele elégedve.
    Összeszerelésileg nagyon pofás, hátul teljesen fémborítású, kicsit sem nyekereg, stabil. A hardver is jobb az atom-os gépeknél, nem is feltétlen a Core M miatt, hanem mert ebben már SSD van eMMC helyett, ami mindenképpen gyorsabb.

    Példaképp kipróbáltam pár játékot is: Civ:BE és a Civ5 is akadásmentesen megy FullHD-ben, illetve az SC2 bétája is szépen fut minimumon.
    Itt jelentkezik amúgy a legfőbb probléma is, erőforrás igényes progiknál mindenképp kell a hátlapnak levegőt adni, mert ha nem akkor brutál mértékben fel tud melegedni, kb 40-50fokra, nem lehet megfogni percekig. A levegő adást nem ventillátorral értem, elég csak egy tablettartóba betenni és nem ágyon lefektetve használni. Természetesen filmezés, netezés és Windows Store-os játékok közben csak enyhe langyosodás van, ilyenkor kb a proci egyszer sem pörög fel, mert nincs rá szükség.

    A tollat én alapjában véve fotós munkákhoz vettem, pl Lightroom, kis PS amiket a Core M gond nélkül visz, azonban azóta rájöttem, hogy Windows használat közben jön ki az igazi ereje, ugyanis de facto egérként funkcionál, rámutatásra felugró menük stb.

    A kijelző egyébként egy az egyben a Surface Pro 2 panelje, az arra vonatkozók erre is igazak.

    Akkuidőről nem tudok pontosat mondani, szerintem 5-6 óra megvan, ha netezésre, videózásra használod. De őszintén szólva pontos mérést még nem csináltam.

    Csatlakozók terén plusz pont a külön tápcsati és a microUSB3, van még ezen kívül microHDMI, illetve a billentyűzeten két teljes méretű USB2.0. Viszont nekem ez még nem érkezett meg, mert később rendeltem, így nem tudok róla nyilatkozni.

    Összeségében ajánlom. :))

    iPhone 6S, Cube i7 Stylus, XONE

Új hozzászólás Aktív témák