Új hozzászólás Aktív témák

  • mcs

    veterán

    Jobban megbirizgálva ezt a Lark Ultimate 7i Win tabletet, azt kell mondjam, hogy 25 ezerért vállalható cucc annak, aki hajlandó kompromisszumokat kötni. A kijelző nem a legszebb a maga 1024x600 felbontásával, de így is mérföldekkel jobb az IPS által, mint a legtöbb tizenezres, androidos Myaudio, Beex meg Akai szutykoké. Az anyagminőség is az árának megfelelő, vagyis néhány helyen kicsit jobban megnyomkurászva hajlamos berecsegni, viszont képernyő hullámosodást nem tapasztaltam. Tetszik, hogy lényegében van egy teljes értékű vindózom kompakt méretben úgy, hogy a sebessége alap felhasználási célokra simán megfelelő és nem kell hiányolnom a kedvenc, klasszikus wines játékaimat és programokat, ha éppen nem vagyok a nagygépnél. Foobar2000el és fülessel kellően hangosan és tisztán szólnak az mp3ak meg flacok. A Youtube 1080p-ben be-be akadozgat bufferelés alatt, viszont 720ban kifogástalan.
    Kíváncsiságból futtattam pár tesztet is:

    SuperPI 1.5 XS 1M: ~47 mp
    3DMark03: ~4200 pont
    Aida64 CPU Queen: ~11800 pont
    15 perces Aida64 cpu stresszteszt: 63 fok

    Az üzemidő 100%os feltöltöttségről és 50% fényerővel 3,5 óra alatt mászott le teljes leállásig Youtubeal és az Aida cpu terheléssel, vagyis ebben körülbelül 2500-3000 mAh közötti lehet az akksi a Tescos újságban feltüntetett 4500 helyett. A használatiban 5 óra munkaidőt ígérnek, és ezt a fentiek alapján szerintem simán hozza is. Ez nyilván kevéske, de 25 ezerért kár is többet várni. Az usb otg képes, és kifogástalanul kezeli az egeremet (majd az Xbox360 controllert is bevetem régebbi Need For Speedeknél ;] ). A micro sd olvasó se köpködi a 16 gigás Samsung Class10 kártyámat. Már csak az életére vagyok kíváncsi, hogy mennyire lesz hosszú. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák