Új hozzászólás Aktív témák

  • BRIKLY

    veterán

    válasz NGA #5000 üzenetére

    Láttam,olvastam minden hozzászólásod a topikban. :)

    Nekem voltak percek,hogy azt hittem,vissza kell vinnem gariba. 50% körüli akksinál gondolt egyet,és kikapcsolt, vissza se tudtam kapcsolni,mert betöltés közben megint kikapcsolt. Kétszer eljátszotta, azóta már szépen bírja teljes merülésig. Gondolom észhez kellett térnie az akku % kijelzésnek.
    Mindezek ellenére meg vagyok elégedve vele,és bátran merem ajánlani annak,aki tabletet akar venni,windows rendszerrel.Persze hozzáteszem,aki megteheti,az vegyen olyat,ami nagyobb tárhellyel, és több RAM-al rendelkezik..

    (#5001) nexus6: Így van,ezekre tökéletes. Aki meg játszani akar rajta,az nyissa ki a pénztárcáját..
    Én azt tervezem,hogy veszek hozzá egy tokot,egy vezeték nélküli billentyűzettel, és a laptop helyett ezt fogom magammal vinni disco-t csinálni, ugyanis a virtual DJ is tökéletesen fut rajta,és sokkal könnyebb hurcolni... Csak még nem találtam meg a megfelelő cuccokat hozzá. Igaz,jelenleg úgy gondolkodom,hogy a zenék külső vinyón vannak. ha vennék egy 32-es memória kártyát, máris könnyebb lenne. Csak hát próbálom minél olcsóbban megúszni a dolgot.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák