Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt19900

    őstag

    sziasztok

    visszaolvastam a topikban és én is a kompaktság és a hordozhatóság és a felhasználhatóság háromszögében nyűglődöm

    van most egy t3as huawei-em, ami ugye androidos stb. stb. kipróbálásra

    a munkámhoz viszont jobban passzolna pl egy lenovo miix 320 vagy 310, mivel wines számlázó progink van és ha beruháznék inkább egy ilyen tablet+bill kombóra, akkor teljes lenne az összkép

    most olvasgatom itt, hogy ez nem elég erre nem elég arra, én nagyjából a 3-4 nagy autóalkatrész kereskedő oldalát ill. a sok sok biztosítási és pénzügyi oldalakat bújnám és kötném, ügyfelek előtt, után alatt :)

    erre megfelelő választás lenne?

    az alap elgondolás az volt, hogy a telefonomat kiváltó nagyobb képernyő és felhasználóbarátabb tulajdonságai miatt kipróbálom a t3-at, jó is tetszik is nincsen vele gond, csak továbbgondoltam és így jutottam el a wines gépekig.
    Honi beszerzés lenne mindenképp a számla végett, továbbá gari sem egy utolsó dolog.
    Itt kanyarodnék vissza, a használt és számlával garival árult gépekre, ezek mennyire jók? olvastam azokról is itt a fórumban, csak a fél év gari valahogy eltántorít ezek megvételétől, pedig szimpik + még az, hogy nem passzív legtöbbjük.

    Maga az egész kompakt dolog pedig azért fordult meg a fejemben, mivel telefonról lőném a netet a gépre, most jól gondolom, hogy egy lapos 15.6collja több netet zabálna el (már csak a méretéből adódóan is), mint egy kompaktabb 10-12collos masina?

    tudom a kérdésem, eszmecserém félig meddig nem ide vág, de kérem aki esetleg volt hasonló szituban segítsen nekem ha nem is konkrét döntést hozni, legalább kikristályosítani, hogy mi lenne a megfelelő irány számomra, köszönöm

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

Új hozzászólás Aktív témák