Új hozzászólás Aktív témák

  • cidalain

    veterán

    válasz pappzo #10956 üzenetére

    értem mit szeretnél.
    ugyanakkor azt azért hozzátenném, hogy egy egy ilyen moddolt android nem tűnik nekem egy életbiztosításnak. ki tudja ki, ki tudja milyen módon kalapálta össze (nem feltétlenül csak stabilitás probléma lehet, de egy rosszul kezelt egység pl ki is nyíródhat)
    én mindenképpen olyan irányba indulnék el első körben, hogy van e valami hivatalos android (mondjuk CM, NXrom, MIUI) valamilyen csak win platformos (itthon is kapható) tabletre. ha van, akkor azokból az eszközökből választanék.

    Ezeket nem tudom értelmezni:
    Ezzel az is gond, hogy esztétikailag milyen lesz, illetve a szállítás is macerás.
    Esztétikailag? Mármint hogy egy lezúzott használt szart kapnál újonnan? Vagy karcos kijelzőset? Vagy hogy a sajtófotón jobban mutat, mint élőben?
    Szállítás? Semmivel sem macerásabb, mint hazai webshopból, max több időbe kerül.

    Illetve megjegyzendő azért, hogy egy gyárilag dual bootos kínai tab olcsóbb, és érvényesíthető garanciával rendelkezik. Míg egy hazai vásárlású tab rámoddolt androiddal szerintem kapásból garanciavesztős lesz.

    >> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

Új hozzászólás Aktív témák