Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kinghaxor

    aktív tag

    válasz Csontikka #44666 üzenetére

    Az a helyzet, hogy a problémás gép egy Lenovo netbook volt és csak azon az éjszakán volt nálam egy szervizelés céljából, amit reggel vissza is kellett adnom a gazdájának, így már nem tudok foglalkozni vele. Az említett problémán kívül még volt pár nem induló és időnként fagyó program, valamint még 3 másik hibaüzenet is megjelent indításkor amiket sikerült is orvosolni, viszont ilyen kéretlenül megnyíló mappával nem találkoztam még. Vagyis találkoztam, de akkor bent volt az ikonja az indítópultba, vagy volt egy rá utaló bejegyzés az msconfig-ban. Na most ebben az esetben eljátszottam vele pár órát és nem találtam meg a bűnöst, így ez a hiba megmaradt. Az említett documents nevű mappa egy sima üres mappa volt. Egyébként egy 2009. végén telepített sp2-es XP-ről van szó, szóval jobban jártam volna, ha simán csak újrahúzom az egészet. Kevesebb idő lett volna mivel egy netbook-on amúgy se sok minden van és megoldott volna minden problémát, ráadásul friss lenne rajta a rendszer, de erre nem kaptam engedélyt sajnos. Bár a tulaj nem említette hibának a megnyíló mappát, elmondása szerint már megszokta, így nem is volt feladatom azt eltüntetni, de ha már nálam volt a gép gondoltam megpróbálom mert engem idegesített, hogy minden más megoldódott. De hát ebbe most beletört a bicskám.

Új hozzászólás Aktív témák