Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Steelmanus

    addikt

    válasz eurolac #32852 üzenetére

    Szia.
    Ha jartas vagy a szervizekben akkor nem is kellene leszedni, hanem egyszeruen csak letiltani oket egyesevel. A ZA free+ NOD 4 parosnal en a ZA-ra tippelnek mert bar mar nagyon regen volt hogy kiprobaltam eleg sok problemarol olvastam vele kapcsolatban, regebben azert hasznaltam en is Comodo-t. A Nod 4-et ismerem en is hasznaltam sokaig magaban a progi nem csinal ilyen gubancot a beallitasanal is alig allitottam at valamit de azt hogy magatol keressen frissitest az XP-hez azt mindig letiltottam, mert az az op.rendszer dolga. Elobb termeszetesen fogadd meg Fire/SOUL/CD tarsunk tanacsat es frissitsd a halokari drivert es utanna ha megis elo jon a problema akkor lodd ki a ZA-t, gondolom az magatol kikapcsolja az XP beepitettjet legalabbis ki kellene. Ha a ZA jo- akkor a NOD-ot csak ugy tudod kiloni hogy elotte lekell tiltani a belso fajlvedelmet, restart majd az szolgaltatasok kozul tiltani, azzal ne torodj hogy feldob egy ablakot hogy nem lehet tiltani a lenyeg hogy ne auton legyen, majd restart.

Új hozzászólás Aktív témák