Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ez_meg_emaz

    őstag

    válasz cigam #28741 üzenetére

    Ma délután már vmi oprendszer hiba miatt már directx-et se tudtam feltenni szal ujraraktam a rendszert. Amit azzal kezdtem hogy mindent alapra tettem biosban. Elsönek direkt a win7 telepítést probáltam de a loading után kb 10-15perc! volt mire bejött a telepítő és nem is ment tovább onnantol már.... Egyszerűen megállt az egész. Nem olvasott nem csinált semmit. Többször is probáltam, pedig anno 2 perc alatt eljutott odáig hogy elkezdi másolni a fájlokat a telepítéshez(igaz akkor megállt crc-vel).

    Gondoltam akkor egye fene legyen xp. Hát ott is lassabban jött be a telepítő mint szokott. De aztán felment a rendszer. Meglátjuk meddig fogja bírni.

    USB-t április ota használom folyamatosan (razer egér). Gondok már elötte is voltak ha jol emlékszem, tehát nem hiszem hogy attol lenne. De én is tudom hogy tök triviális baromságoktol is meghülyülhet bármi.
    Seagate vinyom van, seatools-al is végignéztem anno, semmit nem talált.
    PCI-os vinyovezérlője senkinek nincs ismerösök közt, bár ezen nem is csodálkozom. :)
    Kábelcserét meg már próbáltam... :(

    "Hdsentinel-el csekkolod a winyót, közben az everestben elindítasz egy stabilitás tesztet."
    Ezt meg majd kipróbálom holnap feltétlen....
    Köszi a tippeket. :R

Új hozzászólás Aktív témák