Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ez_meg_emaz

    őstag

    válasz cigam #28712 üzenetére

    Kb fél-1évig semmi gond nem volt 3,2-n se amikor jobban huzva volt. Tudom ez nem zárja ki hogy örökké stabil marad. Amikor elsö crc hibák jöttek akkor vettem vissza. Asszem alapon is próbáltam, nem csak a tuningot csökkentettem. Aztán a hibák maradtak akkor is ha jol emlékszem, akkor jött az uj alaplap, meg vinyót már amugy is akartam venni tehát az is. Aztán mivel anno sokat játszottam kellett az a min tuning. Ez a konfig alapon nagyon kevés ehhez a vga-hoz játékra 1600ban. Az viszont tény hogy fontosabb hogy ne pár hétig legyen működőkepés a rendszer minthogy tudjak játszani....pláne manapság.
    Vinyóvezérlő simán lehet a ludas, mert vmi a vinyo vagy a mem környékén okozhat gondot. Rendszerleíró hiba meg crc-k erre utalnak. De ha alapon is elöjön akkor meg olyan pech-es vok hogy hibás lapot fogtam ki? Ezt is csak cserélgetéssel lehetne tutira mondani.

    mezis: Hát a táp az már elég öregecske. Nem is emlékszem mikor vettem. 4éves szerintem megvan már. Szét még nem kaptam, majd meglesem.
    Alaplapot most nem futottam végig, az is mondjuk már majdnem egy éves. (Te jó ég mintha most vettem volna.... de rég nem fejlesztettem. :DDD Látszik hogy leszoktam rola. Anno évente kb az egész gépet cseréltem. Öregszem.... :U Mostanában biztos nem lesz cserélve már. :( )

    Igazából úgy lenne a legegyszerűbb ha lenne itthon pár cuccom. Kipróbálni egy másik táppal, egy másik vinyoval, másik alaplappal.... Legbiztosabb módja hogy rájöjjek mi a hiba. Addig csak találgathatok.
    De köszi a tippeket, rálesek a lapra meg tápra minnyá de kétlem. Ha legközelebb beszarik akkor vissza mindent alapra és ugy próbálom meg feltenni a win7-et. Ha úgy sem megy akkor már tényleg csak a kizárásos módszer segíthet.... de hogy az egész gépet nem fogom lecserélni találomra az is tuti.

Új hozzászólás Aktív témák