Új hozzászólás Aktív témák

  • djyuri

    őstag

    válasz djyuri #5053 üzenetére

    Üdv

    előszöris,aki nincs képben:
    #5053,#5049
    de ahopnnan kiindult:#5012

    Akartok röhögni?...de úgy igazán....
    Mit gondoltok mi a baja?:).....
    Nos:KEYBOARD...magyarul billentyűzet :W :W :W
    Azt az egyetlen egy dolgot nem tudtam vagyis nem próbáltam ki,hogy egy másik billel a saját gépem....ezt a bill-t ugyan áttettem a másik gépbe,de ott jó volt...

    Nah ugyanis:
    A funkció-gombokat,ha megnyomtam..lehetett az bármelyik (leginkább hangerő tekerő),akkor onnantól komunikáció vége a géppel...há nem hittem el:D:D:D
    Úgy jöttem rá,hogy "nah most akkor tényleg csak bambulok a gép előtt és kifigyelem a reakciókat"-szindrómát csinálok...nah de ahhoz is zenét legalább tolok:D:D....és innen esett le...kicsit lassan,de leesett:)

    Alap-félmegoldás:
    --Feltettem a billem gyári thermaltake driver-ét...így most a főbb funkciók használható..
    (megnevezve: hangerő,pause,play,stop) De sajna a bezárás és a külső TAB gomb nem használható...így a hagyományos ALT+TAB-ot kell ismételten nyomatnom...

    Nos ebbe nem nyugszom bele,mert akkor miért ment évekig..és az új gépben meg 3 hétig zavartalanul :F Szal majd ha sikerül 10-20 órát szakítanom szabadidőmből,akkor lesz egy format C:.....de addig megpróbálok nem reflexerűen cselekedni:D

    Amúgy ettől függetlenül rengeteg mindent megcsináltam a gépen,mire rájöttem,így gyakorlatilag,ha volt is ütközés a gépen,azt mára el lehet felejteni:D:D

    Köszi mindenkinek a helpeket :R :R :R

Új hozzászólás Aktív témák