Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyno

    veterán

    válasz Dyno #33432 üzenetére

    Eset Smart Security-t használom, ja igen még kihagytam azt, hogy a torrent klienst nem engedte át a tüzfalon(mikro 1.8.1)
    Lecseréltem az 1.8.2-re változatlan maradt a dolog, aztán nagy nehezen sikerült és átengedte, lehet hogy atulzott memória kihasználtság az új kliens miatt van :F
    Bár azaz igazság, hoyg már sok a probléma, ez csak egy lényeges, emrt sajnos reggel arra keltem, hogy újraindult a kép, igen este mikor elmentem lefeküdni aludni 91%-os volt a mem. kihasználtság, gondolom windows inditotta újra....

    Vírus keresést csináltam, olyanokat talált amiket 2éve mióta használom mindig megtalálja, szóval ezt is kiszártam, még Spybot-ot futtattam talált 20 valami, ki is töröltem.....
    Egyenlőre tanácstalan vagyok, az új vinyó csak jövőhéten érkezik remélhetőleg.
    Csak most elkezdtem attól félni hogy valami hardver lesz a ludas.....bár stabilitással nincsenek problémáim.

    szerk;)olonic neked is ment persze még másoknak is akiknek van valami ötletük.Csak féletlen elnyomtam a válasz gombot.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák