Aktív témák

  • atesss

    addikt

    válasz pete_21 #37353 üzenetére

    Hát nekem az volt a Vista-val a hozzáállásom, hogy ha már "felrakom ezt a szart" :U , akkor már minden benne legyen, azaz az Ultimate legyen.
    A Win7-hez már nem ez a hozzáállásom. :P
    Úgyhogy ott lehethogy megelégednék a Professional-al.
    De pl. a Virtual Hard Disk Booting ötelte nagyon tetszik, ahogy itt tegnap elmagyaráztátok a fórumon.
    Mondjuk kihasználni nem hinném hogy tudnám komolyabban, de akkoris kipróbálnám kiváncsiságból.

    Win7-nél (a véglegesnél) is úgylesz, hogy 30 napig lehet kipróbálni, aktiválás nélkül használni akármelyik változatot (és egy telepítőDVD-n ugyanúgy rajta van az összes változat ?) ?

    (#37357) hackeeeee
    "Ugye itt már nincsenek ultimate extrák"
    Akkor a nyelvi csomagok most már nem ennek a keretében kerülnek telepítésre ?
    Mert a többnyelvűség lenne még, aminek viszont én hasznát venném. Mondjuk angol + magyar elég lenne álltalában.
    Szokott abból probléma lenni, hogy ha valakinek próbálok segíteni, akinek pl. angol Windows-a van, nekem meg magyar, akkor nem igazán tudom, hogy hogyan is kéne lefordítani egy menüpontot / gombot / UI "felirat"-ot angolra.
    Ugyanúgy, ha valaki olyan barátnak aki nem tud magyarul - adnám oda a gépet, hogy pl. valamit megmutasson nekem rajta vagy netezzen, stb., akkor megint előjöhet ez a probléma.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák