Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zaugheek

    tag

    Miután 2 évig magyar volt az acc-om, ma kiköltöztettem azt az UK-ba.

    Előzmény: ma éppen dolgozóba indultam, szokásos Deezer launch (azon tároltam a kollekciómat), és már megint sokadszorra azt kellett megélnem, hogy a play gomb megnyomása után nem akarja elindítani a lejátszást :W :W :W (a vicc az, hogy offline módban használtam). Gondolom a telefonon tárolt fájlok DRM mivolta miatt kell neki egy kis online ellenőrzés is (máskülönben az előfizetés lejártával ugyan miért korlátozná 30 sec-re a fájlok időtartamát...), és szvsz. a program hibája, hogy befullad, így nem indul el a lejátszás.
    Könyörgöm! Ha már kifizetek istenverte 1 390 ft-ot erre a szolgáltatásra, akkor múkodjon már könyörgöm! :W
    Úgyhogy a mai nappal véget ért a Deezer-es pályafutásom (épp csak 1 hónapot fizettem elő a franciáknak).

    Mondom f*sza. Normális alternatíva hiányában el kezdtem gondolkodni az addig (magyar acc. révén) elérhetetlen xbox music-on, amely azon felül, hogy cloud (tehát lejátszási listák, kedvencek, menthetőek, és az információkat, azaz borítókat, leírásokat is elérhetővé teszi), még kezelhető is, szimpatikus alternatívának gondoltam.
    Szóval nekem az ilyen felmásolom a gépről, meg válogatok stb, túl merev megoldás, amolyan nem gyere be.

    Némi kutatás után, találtam egy olyan infót, hogy az MS acc. 2013.01.17-től migrálható. Így hát fogtam, és egy az egyben átrakattam UK régiójúvá az acc-ot. Jött a fizetési probléma, mert ugye van olyan, hogy xbox music zenebérlet. Hál' Istennek, az MS lehetővé tette a PayPal útján történő fizetési lehetőséget, úgyhogy első alkalommal, az első 1 havi zenebérlet ingyenes, amit meg is kaptam.
    Ezen lépés után jött a gyári beállítások visszaállítása, (+ mentett adatok visszaállítása), amely lehetővé tette azt, hogy a piactéren belül megjelenjen a zenék+videók tárházát megnyitó felirat is.
    Első blikkre: a választék nagy (ehhez képest a Deezer fap*csa ;] ).
    ...és látványnak sem utolsó.

    A szolgáltatásról: telefonon nagyon nagy élmény a használata, még olyan magyar (!), előadók is fent vannak, akikre nem gondoltam volna.
    A migráció után a market (most már kiegészítve zene+videóval), maradt a régiben, magyarul ír ki mindent, az értékeléseknél is, a pénznem is ft. Tehát nem veszítettem semmit, WP8-on amúgy is be lehet állítani, hogy a Bing pl. a keresési találatokat helymeghatározás alapján jelenítse meg.

    Úgy amblokk ennyit szántam a témának, gondoltam zenehallgatás területén más is lehet olyan fanatikus igényes mint én.

  • zaugheek

    tag

    válasz Воланд #7750 üzenetére

    Dióhélyban igen. De most komolyan, a metró, villamos, és buszmegállók 60%-ánál virít a mobilos Deezer promó, hogy fizess elő, de az appot összehozni nem tudják. Komolyan, ennél még én is jobbat tervezek (image-re biztosan), a funkcionalitását meg hagyjuk,mert az egy vicc. Tekerni sem lehet, pufferelni alig akaródzik neki - maradjunk ennyiben. Na, de 100 szónak is 1 a vége. Ami sz*r, az sz*r.

    Amúgy asztali böngészőben hogy érhetném el az Xbox music-ot? Vagy ahhoz a W8 metró appja kell? Bocsi az off adalékért. :)

    #Sn00PiG: de még mindig inkább ezt választom mint az imént taglalt tüneményt. :) Ide is igaz: ha nincs ló, jó a szamár is. Ez esetben nekem bejön a szamár.

    [ Szerkesztve ]

  • zaugheek

    tag

    válasz Воланд #7753 üzenetére

    Tudtommal a W8-ban gyárilag nincs zune, csak Music hub. Deez már részletkérdés.

    Igen, ez tényleg hátráltató tényező lehet, hogy nincs weboldalon alapuló felület, mint a Deezernek. Annyi baj legyen.

  • zaugheek

    tag

    válasz savoo #7756 üzenetére

    Mindegy amúgy, hogy hard reseteltem-e vagy sem... Visszaállítási pontom volt a telefonon, hibátlanul visszarakott mindent, csak a startot kellett újracsempézni. :DD Viszont megjelent egy olyan jelenség a telefonomon, hogy app listánál kirakja az abc betűit kis csempékbe (amivel hosszú lista esetén rá lehet az adott kezdőbetűjű proghoz lehet ugrani), és előzőleg ilyen "hosszú" listánál nem voltak ilyen jelölők. Ez valami bug? Vagy ki lehet ezt valahogyan kapcsolni? :F

    szerk. 1: #savoo:
    Win8-ra is fellehet rakni a Zunet, szép is lenne, ha nem lehetne.

    Fentebb csak annyit írtam, hogy tudtommal gyárilag nincs rajta, nem azt, hogy nem lehet feltelepíteni. :N

    [ Szerkesztve ]

  • zaugheek

    tag

    válasz mukibuci #7759 üzenetére

    Szőrszál hasogatunk? ;]

    #savoo: én most számoltam meg, és 31 db van összesen. De korábban több volt, mégsem jelent meg ezért nem értem a dolgot.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák