Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zeusz55

    senior tag

    Sziasztok!

    Az lenne a kérdésem, visszaolvasva látom hogy valószínű jó helyen vagyok! Vettem egy a videóban szereplő modellt, az aliról! Sajnos youtubon csak ruszki videók vannak, így árnyékra vetődtem a kommentekkel. Ezért is csináltam saját vidit, hátha lesz eszmecsere. A régi 7018 modellel nekem, is az volt a bajom hogy minden hangszínben úgy szólt mintha az összes hangszóróm lukas lett volna... ez a modell viszont lekopogom szépen szól, és működik... viszont néztem egy ukrán vidit ahol swt frissítenek, csak persze pénzt kér az infóért a russia! Az itt már felvetült kezdőképernyő, és háttérkép módosításra van e ötletetek, illetve annyi a hibája (bár ezt már orvosoltam) hogy csak almappába játszik le, szóval ha van egy sd kártyán 10 mappád benne számokkal, akkor mindig csak az adott mappában lévőt játssza le nem tudsz mappák között sufflezni. Szóval most egy mappába van 1120 számom! :)

    Köszi a tippeket

    Ha valahol leírtátok már előzőleg a problémám visszaolvasok... köszi!ű

    https://www.youtube.com/watch?v=Wror9iVVO3A

    Eszköz adatok a videón láthatóak.. gyártót nem tudok :)

    [ Szerkesztve ]

    – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

  • zeusz55

    senior tag

    válasz Imi91 #488 üzenetére

    Köszi, hááát... már annyira beépítettem hogy nem szedem ki, ráadásul a laptopra kötés is magas lenne... gondolom kép és videó oldalról exe fájlt nem tudok elindítani!? GPS nincs benne... akkor zsákutca?

    – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

  • zeusz55

    senior tag

    válasz Imi91 #490 üzenetére

    Meglesem... de nem nagyon van ilyen felület... viszont ha esetleg mégis meglenne ezzel hogy piszkálom, el is lehet B***ni ugye? Akár egy natúr háttérkép állítással!? Vagy nem ilyen parás?

    – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

Új hozzászólás Aktív témák