Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • simpley

    őstag

    válasz #54072192 #98765 üzenetére

    Megróbálkoztam vele, de nem lett jobb. :W

    [ Szerkesztve ]

    signed by simpley.

  • Buckey

    senior tag

    válasz #54072192 #98765 üzenetére

    Nem tudom, hogy elhiggyem-e vagy sem, épp ezért is írtam, hogy "állítása szerint". De talán hihető, hiszen a beépített és az uBlock Origin szűrő is általában egyforma számú blokkolt elemeket mutat (a beépített még néha többet is).
    A sebességét meg látom, érzékelem, és a rendszerből is kevesebbet kér (RAM, processzor), így ezt valósnak gondolom.

    Én is először Firefoxot használtam, de már voltak akadások, bizonyos oldalak lassan, vagy meg sem nyíltak.

    Majd kb. 10 hónapja áttértem a Chrome-ra, de az meg nagyon fogta a gépet (J3455), nem éreztem azt, hogy hú, meg hű, milyen jó.
    Utána jött az Opera, az mindkettőt verte sebességben. De itt is voltak néha lassulások, de elnéztem neki a sebességért cserébe.

    Majd kb. 1,5 hónapja elkezdtem nézelődni, a Safari nem jött be, lassú.
    A Vivaldi jó gyors és nem is kér sokat az erőforrásokból, na erre mondtam, hogy ez az, ez kell nekem.

    Majd megláttam a Brave-t. Adtam neki egy esélyt, feltelepítettem. És besza-behu, mert nem hittem el, hogy még a Vivaldinál is gyorsabb! Az összes többi labdába sem rúghat mellette sebességben. Igaz, nincs profilmentés, de lehet importálni a könyvjelzőket, bővítményeket letölteni Chrome-ból, úgyhogy csak a jelszavakat kellett megtanítani neki.
    Azóta is néha ránézek a többi böngészőre, de még mindig veri a többit.
    Nekem a Brave böngésző bejött. És szerintem jó böngésző, egy próbát mindenképpen megér.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák