Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tordaitibi

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz mpo #84698 üzenetére

    "Orvosoltam a hbvát, ment fel egy minimal Linux a w10 meg ment a levesbe.
    Remélem nem orvos vagy autószerelő vagy."
    Nem, nem vagyok orvos, ahhoz nem értek de életembe nem fordultam még villanyszerelés fűtésszerelés házépítés hegesztés finommechanika, elektronika autószerelés háztartási gép javítás téren külső szakemberhez. Nyugodtan le Mekk Elekezhetsz de 40 év alatt nem volt ebből még baleset, mielőtt ez lenne a következő reakció. Akinek megcsináltam a házát kocsiját mosógépét stb. az azóta is jó. De hogy és miért jött ide ez a kérdés?

    "Az lenne jó, ha 30e Ft-ért vette volna a Windows-t, ami ment a levesbe."
    Tartom amit amit mondtam, hülye vagyok hozzá de ennyire azért nem, felment a legális, vett, jogtiszta dobozos W7, maradt is volna de a fél eszközkezelő sárgán virított driver hiány miatt ezért ráment ezzel a kulccsal a w10. Így gondolom beleköthetetlen a folyamat. Bár nem mert hivatalosan nincs már ilyen de elfogadta. Jogilag korrektebbnek érzem mint a virágbolt+aktivátor.
    Na EZ ment a levesbe. Veszteség nulla Ft.

    "És ő is akkor a sok hülye tiltogatós user áldozata?
    Ő a te áldozatod!"
    Legyen. Agyonütöttem Sanyi szomszédomat. Egy Windows10 feliratú dvd tokkal.

    "Én ezért kussolok itt sokat mert hülye vagyok hozzá
    Ezt meg te írtad magadról."
    Vállalom is. Ezért figyelek itt csendben hogy ragadjon rám valami a koszon kívül. De ezek ritka pillanatok.
    Most megint felhördülnek többen, akinek nem inge nem veszi és nem reagál.

    "Én még finom voltam, de Doky586 nem biztos, hogy az lesz."
    Nem konkrétan Dokynak szólt a hsz.-om 99%-a. Nyomtam egy válasz gombot épp az Ő nevére, tehettem volne ezt ebben a témában még vagy 10 névre.
    Doky586 bár néha érdekesen kifakad de van humorérzéke is és nem hinném hogy felvesz egy nem is konkrétan neki szóló, le se dobott kesztyűt.

    Két tábor van, Defender/NoDefender, Ugyanígy van duci nő/vékonyabb, gáztűzhely/villany, BMW/Audi, heavy metal/opera stb. És soha nem fognak közös nevezőre jutni, de legalább tiszteljék meg a másikat azzal hogy nem akarják mindenáron megváltoztatni.

    Szerintem itt abba is kéne hagynunk, én részemről ezt itt most szeretném befejezni. Természetesen olvasom a válaszokat de próbálok nem reagálni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák