Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cs1csó

    félisten

    válasz MikeWazowski #81886 üzenetére

    Nézd meg az ESZKÖZKEZELŐBEN a wifi adapter tulajdonságainál ezt szerintem be tudod állítani zongorázd végig a lehetőségeket, biztos hogy van egy olyan ahol van ez a 3 lehetőség:
    - csak 5Ghz
    - csak 2,4Ghz
    - mindkettő

    Alap beállításon a "mindkettő" vagy vegyes szokott lenni, ha jól tudom, nem wifi gépen vagyok, nem tudom megnézni.

    szabonagyur

    Azt gondoltam valami GUI fagyás, passz, esetleg egy víruskeresést lefuttathatsz vagy egy check disket, CCleanerrel egy általános pucolást és egy regisztárciós adatbázis takarítást utána esetleg egy gép restart majd mehet rá egy - vezérlőpult - biztonság és karbantartás - és futtass egy karbantartást. ezután is egy restart aztán teszteld újra.

    Van egyébként valami az általánostól eltérő a géphasználatodban? pl,:
    - extrém sok ikon az asztalon
    - az asztalon van sok fálj nem csak parancsikonja hanem a konkrét fájl
    - sok particiód a gépen amik esetleg nagyon tele vannak
    - nézd meg az eseménynaplót hátha ott mutat valamit

    [ Szerkesztve ]

  • kali

    legenda

    válasz MikeWazowski #81886 üzenetére

    Szia,

    Az 5 GHz az N vagy AC szabványt takar esetedben?
    Kérdezem azért, mert ha például a router/HGW...stb. csak AC-t szór, de a laptop wifi modulja csak N szabványos 5 GHz-et tud, akkor nem fog menni, ilyenkor mixed módra kell állítani a szórást.
    A Windows tekintetében annyit érdemes megnézni (Eszközkezelő -> wifi modul -> Tulajdonságok -> Speciális), hogy a wifi modul speciális beállításaiban mi a helyzet a kapcsolódó beállításokkal, opciókkal.
    Mi a laptopban lévő wifi modul, illetve a router/HGW...stb. pontos típusa?
    Az is okozhat problémát, ha a router/HGW...stb. olyan (DFS/TCP) csatornán szór, amit a laptopban lévő wifi modul nem kezel/tolerál, de ezt egyszerű orvosolni az értékeke módosításával.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák