Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #86564352

    törölt tag

    válasz King Unique #77378 üzenetére

    Utoljára... leírtam indokolva nincs séma és következetesség. A belső nem hivatalos build nevek hiába következetesek, ha a marketingnevek nem. Mindenképpen furcsa a rendszerben mégsem szerepel. Innen már te rúgóztál az ügyön mellébeszélve, folyton kiemelve neked nem fontos. :)
    Nem tudom egy ilyen cikkben mi a bulváros? Ha érvelni nem tudsz, nem kell hozzászólni. Ultimate dedó is bevetve "ha nem tetszik minek használod" :U :C

    Nekem a sokat szidott Edge a default böngészőm, évek óta Defendert használok és nem 3rd party AV-t, ősz óta már a Mail appot is többet használom az outlook.com-nál, áruházból tettem fel torrent klienst és Spotify-t, várom a PWA appokat, Onenote és Onedrive napi használatban, nem gyalulom a rendszert tweaker progikkal.

    Ettől még leírhatom amikor szar. A tavalyi Creators Update név nem utalt megjelenés idejére se, és sok kreálnivaló se volt benne. Egy erőltetett rossz név, a Fall pláne. (music és movie maker nem volt, egy képet nem tudtál átméretezni az alap photo-val annyira kreatív)

    Annyira nem képesek frissítés után nincs egy összefoglaló mit állítottak át, mi változott, mi tűnt el és mit neveztek át.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák