Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • premete

    veterán

    válasz Negyven #4674 üzenetére

    Én is megkérdezem, most lassabban írom, hátha megérted: melyik buildnél adta a hibaüzenetet.
    Most nehogy azt írdd, hogy a 10061-esnél, mert ha az van fenn, akkor minek akarod frissíteni?
    Iso letöltés, vagy registry módosítás lehet megoldás nagyjából.
    9926-nál ez volt:
    Open the registry editor and navigate to the following path: HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\WindowsSelfHost\Applicability
    Locate BranchName and make sure it shows: FBL_AWESOME1501. If it doesn't, change it.
    Locate ThresholdRiskLevel and change it to: low
    Find ThresholdInternal and delete it.
    Find ThresholdOptedIn and delete it.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

  • #33253120

    törölt tag

    válasz Negyven #4674 üzenetére

    Ha az amire én gondolok akkor nincs vele gond. Ha hamarabb tudom hogy lesz ilyen kérdés felírom a hibaüzit én is, mert lehet ugyanaz van...
    Letölti a frissítést, elindul a prepairing install, utána kéri az újraindítást...
    Ha itt rányomsz az azonnal helyett valamelyik más opcióra (1-2-3 óra) akkor kiáll hibára, mert nem tudja azonnal befejezni a frissítést. Nyomsz egy ki-bekapcsot, vagy egy rebootot és el fogja kezdeni a frissítést.

    Otthon voltam, letöltöttem a frissítést. Telepíteni nem volt időm, rányomtam a reboot-nál a 1 hour-ra, erre kiállt az update valami hibával. Kikapcsoltam, otthonról haza mentem, söröztem egyet a haverokkal, utána kinyitottam a lapost power gomb és hagytam dolgozni. Kb 30 perc alatt feltolta a frissítést. Pont csináltam addig egy gyorslevest, meg nekivetkőztem az estének...

Új hozzászólás Aktív témák