Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MrCsiT

    addikt

    válasz #58000384 #35159 üzenetére

    Neked és Racecam-nak: az első linkről azt gondoltam a neve alapján, hogy ott az iso-t is elérem. A "letöltés közvetlenül a Microsofttól" elnevezés ez esetben félrevezető, mert nem a win10-et tudod azon a linken letölteni, hanem csak egy segédprogramot, ami majd elvileg letölti neked a W10-et. Ezzel szemben, azt hiszem, nem csak én tapasztalatam ,hogy ez a letöltési megoldás sokkal több időbe kerülhet, mint az ISO letöltése, és az abból való telepítés.
    A letölthető program teljesen úgy viselkedik, mint egy telepítő - mert, az is - de én nem azt szerettem volna, hogy a meglévő rendszeremet frissítsem.

    Valóban nem olvastam tovább, :B mert már az első link megoldásnak tűnt, és igazad van, karak_22, a multiple edition-os link az rendben van. :R

    sh4d0w: lehet, hogy számodra értelmezhetetlen az a mondat, így elmondom, mire gondoltam:

    Ezt írtam: "Ha van Microsoft oldalra mutató torrented, kérem szépen a linkjét."
    Nyilván ezt akarta jelenteni: "kérek egy linket egy olyan torrenthez, amit a Microsoft adott ki"

    Ezzel csak akkor lehet problémád, ha még nem találkoztál azzal, hogy nem egy gyártó biztosít torrent fájlt, mint letöltési lehetőséget a szoftverfrissítéseihez, éppen azért, mert ha a cégnek sávszélesség gondjai lennének, akkor a torrent technológia remekül kisegíti őket.

    Maguknak a torrentfájloknak VAN linkje, minden egyes "download torrent" gombra kattintásod esetén éppen az történik, hogy letöltődik a torrent fájl! ;)
    Abban igazad van, hogy már maga a torrent fájl nem 1 oldalra mutat, de ebbe belekötni.. hát, erre is lenne egy kifejezés.. ;] :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

Új hozzászólás Aktív témák