Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz lanszelot #128529 üzenetére

    Honnan tudod biztosan, kipróbáltad ugyanazon gépen másik OS-en a javasolt módon?
    Tudom milyen USB-kábele van, USB 3.0 Micro-B - Type-A, ami fizikai csatlakozás szerint is visszafelé kompatibilis, illetve eszköz felől belemegy a 3.0 Micro-B aljzatba a 2.0 Micro-B csatlakozó - ha éppen nincs más, a gyárival megegyező típusú kábel - , nem véletlenül írtam. ;)
    Szóval ha az előbbiek megtörténtek, utána lehetne tovább fejtegetni, addig viszont szvsz felesleges.

    "bedugtam az usb2 kábellel azonnal fel is ismerte, de usb2 ként"

    Na, akkor mégiscsak működik a W10-es gépen is és USB 3.0 specifikus lehet a probléma. Ahol ha másik gépen és OS alatt sem működik a gyári USB 3.0 kábellel USB 3.0 porton, akkor jó esetben lehet csak a kábel rossz és azt kellene cserélni másik USB 3.0-sra, ennyi. Rossz esetben eszközhiba, illetve ha új USB 3.0 kábellel más gépeken és OS-ek alatt sem működik USB 3.0 porton.
    Az meg ugye nem meglepő, ha USB 2.0 kábellel csak USB 2.0 módban működik az eszköz, mivel az USB 3.0-hoz az eszköz, kábel, port és OS felől egyaránt kell az USB 3.0 támogatás.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák