Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • liszi70

    nagyúr

    válasz Geth #108152 üzenetére

    "Ha meg több végpontnál kellene ezt eljátszani, akkor meg nyilván váltanál (vagy 2 napig csak megosztásokat csatolnál)"
    Két napot hogy érted? 2x24 óra vagy 2x8 óra munkaidő? Legyen 2x12, mert én sokat dolgozom. 24 óra az 1440 perc. Elosztom 8-al mert kb. annyi perc közvetlen elérési utat adni a 4 megosztott mappámnak. Az 180 végpont. Hát, az azért nem semmi, kérdés, hány végpont akarja nézni az én filmjeimet? :DDD

    Bocs, nem tudtam kihagyni, értem miről beszélsz, de számomra és legtöbbünk számára ez a fajta professzionális felhasználás nem releváns. :R

    A h265-től legkevésbé sem tartok, így van ahogy írod, kevés ami CSAK abban van. Sok-sok év, mire teljesen lecserélődik a filmanyag, ráadásul sok évig párhuzamosan futnak majd, arról nem is beszélve, hogy ki tudja, milyen új, forradalmi codec jön, ami okafogyottá teheti a h265-öt is.
    Ami esetleg megváltoztathatja médialejátszó-igényemet, az, ha kényszerből tévét cserélnék valami 4k, hdr, stb-re. Jelenleg egy full hd 65"-os pana plazmám van, és amíg ez működik, vagy rentábilisan javítható, addig egészen biztosan nem lesz váltás! Remek, számomra majdnem hibátlan megjelenítő, jelenleg nagyon drágán kapnék olyat, amire esetleg lecserélném. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák