Új hozzászólás Aktív témák

  • pestisz

    csendes tag

    Hello!
    Bocs, h ide írok, de a headsetes topic eléggé pang, hátha itt is tud vmelyikőtök segíteni. Az lenne a gondom, hogy a headsetem mikrofonját sehogyan sem tudom működésre bírni a laptopomon. Egy közös mic/headphone kimenete van, de splitterel kettéválasztottam és így rá tudtam már csatlakoztatni a headsetet. A gond az, h a gép csak az integrált mikrofont látja. Próbáltam 1. vezérlőpult(win 8) - hardver és hang - hang - hangeszközök kezelése - felvételben kiválasztani mást, de csak az integrált van fent 2. realtek hangkezelő: ott szintén nincs semmi használható, se advanced settings... valamint, amikor bedugom a jacket, akkor nem ajánlja fel a headset lehetőségét csak: fejhall., hangsz. kimemet, kihangosító van, ellenben az asztali géppel, ahol van headset lehetőség is. Hardveresen nincs gond, sem a headsettel sem pedig a splitterrel mert máshol működött normálisan.
    Szóval van valamelyikőtöknek ötlete, hogy hogyan lehetne működésre bírni a headset mikrofonját a laptopomon? Windows meg driverek frissítve vannak.

Új hozzászólás Aktív témák