Keresés

Aktív témák

  • zoli80bp

    csendes tag

    Csak érdeklődés szinten lenne pár kérdésem:

    1.Ultimate x64 win7 alatt ha a bitlockert egy meghajtó kötetén használom, és utána újrarakom a win7et, utána tudja majd olvasni/unlockolni az újratett windows a régi win7-tel elkódolt kötetet ?

    2.Nincs TMP-s chipem az alaplapomon. megadtam egy jelszót, és lementem az USB-re a kulcsot amivel lehet unlockolni a kötetet. A kérdés annyi ezzel az usb-s dologgal kapcsolatban, hogy ez az usb-kulcsbeolvasás ugyebár nem kötelező ha unlockolni akarnám a kötetet (akkor kell csak ha elfelejtem a jelszavam?) és csak egy jelszó elég.

    Szóval ha újrateszem a wint, és nincs meg az usb-n lévő file, de tudom a kódott, attól még unlockolhatom a partíciót? vagy mindenképp kell az új windows felrakása után is az USB-s cuccos?

    3. Több számítógépbe betehetek (win7-alatt ) , unlockolhatok csak jelszóval egy bitlockerrel lekódolt vinyót?

    4. több vinyó/partíció kulcs-file-t rátehetek egy usb meghajtóra? azaz több kulcs-file-t is tárolhatok egy usb-n? úgy is látni fogja a rendszer?

    :R (ha esetleg már voltak ezekre válaszok, sorry, de nincs sok időm keresgélni

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák