Keresés

Aktív témák

  • fatal`

    titán

    válasz pete_21 #45886 üzenetére

    Csak tuning esetén jelentkezett ez a probléma 965 chipsetnél is.

  • Core2duo6600

    veterán

    válasz pete_21 #45886 üzenetére

    Nekem alap beállításon is előjött.
    A lap topikjában érdemes lenne rákérdezni.

    (#45895) RAiN91
    Nem, létre kell hozzál a hard disken boot információkat, ha penről lehet bootolni, gondolom hdd ről is, googleval keresd ki.

    (#45893) hunfatal, (#45894) pete_21

    Nálam alap beállításon is előjött, igaz nagy fogyasztású vga-m volt, elöbb 7900 gtx, majd 8800 gtx, elöbbi hbás volt, a 8800 as mára már meghalt, és a cég is eltünt akitől vettem :(
    Pedig még garis lenne

    (#45902) Magique Dee

    Itt bent a cégnél pont ezt csinálja / csinálta egy gép, Azon mondjuk vista van, de nem nagy különbség a 7 eshez képest. Egyetlen megoldás a reinstall volt.

    (#45950) hunfatal
    Core i5, WSUS ról töltve, vagy 40 perc, sata 2 hdd re. 64 bit, 4 gb ram.

    (#45961) adamssss
    Kontakthiba...

    (#45983) Zsike87
    Torrentezz le egy Win 7 es disket.
    Bootolje be róla telepítsed fel, és a gép alján lévő koddal aktiváld.
    Sosem értettem, hogy a laoptopokhoz mi a bánatért recovery disket adnak, és nem normális telepítőd.

    Ha garis a gép, akkor simán javítható, annyit kell tudni, hogy a gari a hw re vonatkozik, de általában a gyári állapot visszaállítása lehetséges, legtöbbször nem ezen szoktak szívozni.

    A recovery CD ék megérik a pénzüket én is jártam már úgy, hogy kiírtam, majd elb***am a win -7 és nem lehetett visszaállítani, read error a dvd ről, elötte le is ellenőrizte, szerencsére a hdd én rajta volt, így vissza lehetett hozni.
    De ha én üzemek be egy lapost, azzal kezdem, hogy összes partciió leszed, majd egy dvd ről az a válozat felrakása ami a laposhoz jár, majd aktiviálás a saját kóddal.

    (#45990) motorhead
    Zárd be elötte.

    (#45991) cigam
    HP esetében bárhol ugyanaz, a Tochiba is egy komoly cég a laposai igen drágák feltehetően ott is így van.

    (#45994) Zsike87
    Nem kell másik, ha nem garis akkor is javítható , nem lehet nagy hibája, így látatlanban azt mondom hogy csak egy rendszer összeomlással van dolg, rosszabb esetben egy hard disk csere.

    (#45995) matthew95(2)

    [Start] [Run] [Regedit]
    Registry Key: HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Class
    Key Name: {4D36E965-E325-11CE-BFC1-08002BE10318}
    Value Data: [Delete All Value Data from UpperFilters and LowerFilters]
    Note: Do not delete the Key or the Multi-String Values. Delete only the data values.
    Exit Registry and Reboot

    (#46014) mumtaz
    Nem lehet, hogy valami férged vagy wirnyákod van, vagy fut egy port scanner, és a router egyyszerűen így védekezik, hogy ne jusson ki ?
    Én már jártam így, de nálam a router egyszerűen kikapcsolt.

    Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

Aktív témák