Aktív témák

  • Fauszt

    senior tag

    válasz X-COM #3213 üzenetére

    Köszi a gyors választ. Szóval ez valahogy ''beégetve'' található a winben. És hol tudnék bővebben olvasni a vendég fiók sajátosságairól, ill. hogy mi a különbség egy vendég ill. egy sima korlátozott felhasználó jogosultságai között?
    Még azt is kipróbáltam, hogy a vendég felhasználót beraktam a rendszergazdák csoportba :B , de akkor sem változott a windows live messenger probléma. :F

    a vendég fiókok beállításai mindig reset-elődnek
    Na és nem lehetne ezt valahogyan meghekkelni, hogy ne resetelődjön?
    A dokumentumjai nem törlődnek, legalábbis én azt tapasztalom, de lehet hogy azért (bár nem hiszem), mert egyszer már átraktam a rendszergazdák csoportba, azóta persze már visszaraktam a vendégek csoportjába, de be/kijelentkezés után is megmarad a dokumentumok mappa tartalma. Nem tom ez az ideiglenes csoporttagság-módosítás okozott e valami jogosultságbeli vagy beállítási változást a vendég fióknál, de azt tapasztalom, hogy vendég fiókban a compmgmt.msc-ben megjelenik a helyi felhasználók és csoportok beépülő modul, ami korábban vendég fiók alatt nem volt jelen, bár igaz, hogy gyakorlatilag olvasni sem lehet a felhasználók tulajdonságait, nemhogy módosítani, mert egyből hozzáférés megtagadva az üzenet. Más változást nem vettem észre...

Aktív témák