Aktív témák

  • hbenedekhun

    csendes tag

    Sziasztok! egy három emeletes ház alsó szintjén lakom én, és egy emelettel feljebb pedig a tesóm. Tőlem akartuk átlőni wifin a netet, de az elöző routerrel (Tplink1043nd), ez teljesen lehetetlennek bizonyult....családi befektetés lett egy jó izmos gigabites Linksys E4200.Na avval rögtön sikerült a dolog, egészen annyira, hogy a harmadikon lakó édesanyám gépéig is felment valamennyi jel.Ekkor ő is vérszemet kapott, hogy neki bizony kell rendes kapcsolat, erre öcsém beszerzett egy range extendert (RE1000), ez egy olyan usb-s cucc ami felerősití a jelet.igy már nála is erős vétel van, nagyobb fileokat is gond nélkül fogad. Valakinek van esetleg a témakörben tapasztalata?nekem ez a konstrukció egyenlőre nagyon bevállt, azonban szívesen veszek akár eltérő véleményeket!

  • imrus112

    csendes tag

    válasz hbenedekhun #1 üzenetére

    Szevasz! bár nekem E3200-esem van+ AE1000 nagyon pozitivak az eddigi tapasztalataim. eddig folyamatosan küzködtem a régi routerrel, mert állandóan ledobta a netet, illetve néha extradurván bellasult, de újraindításra után újra a normális sebesség volt.. A linksyssel ezek a gondok eddig egyálétalán nem jelentkeztek, és a rangeextenderrel a kertben is megy a cucc simán,

Aktív témák