Új hozzászólás Aktív témák

  • TitiRii

    senior tag

    szevasztok
    Mostanság tervezem én is 19 moncsim családi okokból 22 re avanzsálni.
    szemezgettem a wide screenekkel mert ujabban föleg olyan dolgokkal foglalkozok ahol nagyon sok ablak van nyitva több program(3d ps video vágás stb) na meg ujabban sok filmet is nézek :)

    viszont nem akartam keskenyebbet a mostani 19 nél igy jöttek a 22 esek a képbe mivel ez közel ugyan ilyen magas, csak még szélesebb is :)

    elég sok megkötésem van velük szemben, pl :DVI os kell mert a mostani alaplapi vga rol csak igy tudok egyszerre 2 kijelzöt hajtani hogy ha az egyik digitáis a másik analog, 2 analog nem megy egyszerre(és nem nem veszekbele video karitm ert nem fér be :P )
    usb nem ártana ha lenne rajta, hátlapján legyen iso szabvány rögzitési pont hogy fel is tudjam szerelni.
    maxmaxmaximálisan 80.000 keret van rá:)

    nos nem sok versenyzőt találtam eddig:
    elsö versenyzőnk: HannsG HW223DP[link]
    második versenyzőnk: Mirai DML-522W100 22[link]
    harmadik: Samsung 225BW [link]

    sajnos a samsung már tul van egyenlőre a kereten bár nem sokkal. eddig is samsungot hajtottam(913v) és öt favorizálnám, de hát a pénz nagy úr...
    a Mirai és a HannsG vel semmilyen tapasztalatom nincs még csak nem is láttam öket sose, a hans olcsobb és technikailag komolyabbnak tűnik de a miranak van analog port is ami elöny is lehet akár bizonyos esetekben.

    esetleg van valakinek javaslata további versenyzőkre, vagy ezekel kapcsolatban hozá füzni valója? a mérleg egyenlőre billen a Hanns javára, csak még félek tőle rábolintani.

    Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

Új hozzászólás Aktív témák