Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zell01

    csendes tag

    válasz Mike88 #776 üzenetére

    a keymap editort már felfedeztem, de nem találtam még meg benne azt a részt amiben konkrétan a betűket tudnám gombokhoz hozzárendelni, kíváncsi vagyok hogy a HDMI-cec mennyire jó, de majd ha egyszer lesz egy újabb TV-m akkor majd kiderül ez is.
    igen, alapjáraton tudatában vagyok. hogy az LNB nem dual hanem twin, de köszi az emlékeztetést :p na de akkor nincs még rá szükség...
    A moduláris backup rendszert úgy gondoltam, hogy jó volna ha külön el lehetne menteni mondjuk a TVH-s csatorna listát, vagy a beállításokat, vagy az addon kollekciót...hogy ne kelljen mindent visszállítani, hanem mondjuk csak esetleg a bizonyos problémás szekciót.na de majd mostmár megírom az LE fórumban is, hátha egyszer lesz belőle valami....
    amúgy most este kijött végre a play2-re is a 7.95.3 NAND verzió, és bár még nem volt idő különösebben tesztelni, de eddig úgy fest hogy hozott pár javítást, pl. az mpg2-es hardveres gyorsítás problémára (feltételezem a 17-es Kodi végleges verziójának köszönhetően).
    ja, apropó arra mondjuk még nem jöttem rá, hogy mit is kell állítani a TVH-n belül hogy távoli IP-re is lehessen streamelni? :)

Új hozzászólás Aktív témák