Aktív témák

  • NewFreee

    csendes tag

    Hali!
    A mai napon hoz nekem a GLS egy GTX 1050 2GB kártyát. (remélhetőleg nemsokára)
    És amúgy meg egy f*sz voltam, mert nem néztem utána, de AMD procim van, én meg elhittem vakon hogy GTX=AMD, RX=Nvidia. Holott fordítva van, kicsit szarul emlékeztem, meg a srác is szólhatott volna az ipontól, akivel leveleztem vagy 20 e-mailt és segítséget kértem tőle, hogy hülyegyerek ne vegyél AMD-hez nvidiát, na mindegy. Van egy Athlon II 970 x4 3,5GHz procim, ami elvileg el fogja tudni látni. Kérdésem a következő... 5 éve volt még az AMD R-es szériájának és intelnek az I5-ének idején, hogy az AMD proci nem szerette az nvidia kártyákat és az intel procik sem szerették az amd-s kártyákat, nem voltak olyan összhangban, etc etc. Én ebből az 5 évből kimaradtam, mert nem nagyon érdekeltek a VGA újítások, úgy se tudom megvenni alapon... Aki benne van az ilyen dolgokban az súgjon már egy kicsit legyen oly kedves, hogy ez a dolog mennyire áll még fenn, illetve mennyire b*sztam ki magammal? :D Esetleg utólagos javaslatok? :D
    Továbbá itt egy benchmark:
    http://www.userbenchmark.com/UserRun/10116682
    Köszi!

  • CoolMan

    MODERÁTOR

    válasz NewFreee #1 üzenetére

    Üdv!

    Kérdezd meg az Azonnali VGA-s kérdések órája topikban.

    Legközelebb kérlek, ne nyiss feleslegesen új topikot hanem használd a keresőt.

    Ezt zártam.

Aktív témák