Aktív témák

  • SQX_Barto

    addikt

    válasz SQX_Barto #10 üzenetére

    Végülis nyugalmam megőrzése szempontjából még este kapta az uninstallt és visszaraktam a CSét (1.6)
    Később kaptam egy privit régi jó ismerőstől, szóval 1 ember már tuti olvassa soraim. :R

    Egész héten lesz meló, az elején még voltak kérdéses napok, de szerencsére most már minden nap biztos. (Rövid távon örültem volna a szünetnek, de úgyis ledolgozhatjuk 12-őben, szóval hosszú távon csak szívás)
    Lassan konkretizálnom kellene a következő lépéseket tervemben, de még kicsit kivárok valamiért. A kezdődátum úgysem szalad sehova. Meg szeretném minden irányból levédeni magam, nehogy megszívjam valahol. Nem olyan egyszerű, de remélem megéri.

    Közben egy köcsög cég zaklat már x ideje egy netes hirdetés miatt. Régen feladtam egy albikereső hirdetést, ami két hétig volt ingyenes, utána fizetős, persze marhára nem foglalkoztam a letörlésével és utána meg szép csendben elkezdtek számlázni, majd 2-3 hónap után elkezdtek irogatni, hogy tartják a markukat egy 30 ezres tartozásért... :W
    Inkább nem megyek bele, hogy mi mindent kívánok az ilyeneknek, hátha kivágnának ph-ról, vagy elvennék az avatarom... ;]
    Bár már mindenféle perekkel meg behajtó cégnek átadással fenyegetnek, meg most "kedvesen" ajánlgatnak, ha egy röpke 12 ezret elutalok valami szlovák számlára, akkor végleg békén hagynak és lenyelik a tartozásom is...
    Lehet keresek valami ügyvédet, nem tudom...
    Ha sokáig leszarom a dolgot, lehet gáz lesz belőle és a végén majd nyakamba varrnak egy rakás tartozást...
    Pont erre lenne most szükségem :(

    If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

Aktív témák