Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AtHoS

    nagyúr

    válasz szaki26a #1489 üzenetére

    Szerintem jól sikerült a videó, rálátást enged a hozzá nem értők számára is a "másfajta" szemléletű megvalósításra. Legszebb része az a táblázat, melyben szépen kiemeltétek a MsDefender működés lassító hatását :DDD

    Pár dolgot még lehetne alakítani a kezelőfelületen, hogy picivel több egyénre szabhatóságot kapjunk (lásd előzményekben a kivételkezelés /de lehet, hogy a virnyákkergetős topikban hiányolta valaki :B / bővebb kezelhetősége)

    Mondjuk maga az előadás elég rövid volt, így jó pár dolog csak említés szintjén került a felszínre.

    pl. nem rég szerettem volna Android-os telóra telepíteni, addig úgy használtam a PC-s programot, mint előtte bármely más antivírus megoldást. Mivel picit nehézkesen ment a megfelelő telós verzió előkerítése, így a "problémamegoldás" közben regiztem egy felhasználói fiókot webes felületen, ahol bizony addig még egy védelmi program által sem kínált szolgáltatásokkal szembesültem (mondjuk ez bizonyára az én szűklátókörűségemnek köszönhető :B )

    Minden esetre meglepődtem, mikor láttam, hogy webes felületről lehetőség van adott gépen programot indítani, gépet zárolni, stb... távolról

    Legutóbb megvettem a Complete kialakítást, amivel "felhő" tárolás használatára is lehetőség nyílik. Ez pont kapóra is jött éppen, mivel a használt Tresorit program egy XP-s gépen beadta az unalmast (nem képes beolvasni a fiókhoz tartozó adatokat, így "login failed" bár ugyanazon gépen másik 2 fiókba hibátlanul be tud lépni és support sem tudott erre mit válaszolni. win8-as gépen nincs gond azzal a fiókkal, de sajna egy gépen még XP fut, ahová szinkronizálni kell az adatokat)

    [ Szerkesztve ]

    read-only mode on the forum

  • TFSi

    őstag

    válasz szaki26a #1489 üzenetére

    Pedig akár még jó is kisülhetne a kommentelgetésből. Egyébként korrekt előadás volt, gratulálok hozzá! :K

    Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

Új hozzászólás Aktív témák