Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hazaigab

    csendes tag

    Üdv mindenkinek,

    problémám a Lenovo USB Webcamerám. Kinéztem, megvettem, hazavitte. Otthon Vista op. rendszer. Telepítő lemez Xp,Win2000-hez. Sebaj irány www.lenovo.com
    Kiválasztom a márka, tíus(Cameras Lenovo USB Webcam 40Y8519) op.rendszer Vista B.
    Letölt:
    driverlenovousbwebcam.exe
    mediaonegallery.exe
    Futtat:
    1,driverlenovousbwebcam.exe (arról nem is beszélek, hogy installálás közben Kaspersky ordít, hogy valami trójait talált és törli)
    Na mindegy megjelenik a Webcam ikon a tálcán.
    2, mediaonegallery.exe elindul a webkamera softvare telepítése: kéri név, vállalat és kapaszkodjatok meg: Serialnumber
    Há ku... életbe leveszem kamerát (MERT MÁR HASZNÁLNI AKAROM ÉS FELTETTEM A MONITORRA) és beírom a S/N ....... számot és azt írja ki, hogy nem jó sorozatszámot adott meg, én má' minden számot beírtam ami azon a kamerán van.De semmi és semmi.
    Pontosabban rossz sorozatszámot adott meg. :W
    Leszedtem mindent, újra... ugyanez.
    Most mit csináljak. Én má' nagyon használni akarom!
    ((((Egyszer még az asztalra is rávágtam)))) Ötlet?

    Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik. (Dante)

  • hazaigab

    csendes tag

    válasz hazaigab #168 üzenetére

    Üdv,

    a kamera rendben van. Tovább nézelődtem, főleg külföldi topicokban. Tehát Vista alatt nem lehet a webkamera szoftverét aktiválni. De nem is kellett, megnyitottam a skype-ot és ott ment a kamera.
    Na mindegy. De továbbra sem értem, hogy Vista alá mért nem lehetett megcsinálni(rendesebben).

    Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik. (Dante)

Új hozzászólás Aktív témák