Új hozzászólás Aktív témák

  • BullZeye

    veterán

    válasz Gomezforewer #1043 üzenetére

    Én Synology-t akartam venni, viszont senki sem tudott meggyőzni arról, hogy miért lenne az jobb nekem, mint egy harmad annyiba kerülő (akkor még) MyBook Live.

    Felhő része van, 80%osan működik is, vannak hibái, főleg ha idegennel szeretnél megosztani egy fájlt.
    Cserébe Androidon, Windows7-en tökéletesen tudok filmet nézni bárhol streamelve azaz 2-5 másodperc alatt elkezdi lejátszani.

    Torrent klienst ugyanazt lehet rárakni mint ami van Qnap vagy Synologynál. És RSS-t alapból a Synology sem ismer, oda is bűvészkedni kell rá. Automata kicsomagolás is megoldható My Cloudon.

    Valamint Sickbeard is telepíthető My Cloud-ra, ami még mindig egy nagyon hasznos program, ha valaki sok sorozatot néz.

    Nem azt mondom, hogy hardveresen nem lehetne erősebb, hisz mégis csak egy 650Mhzes 2 magos proci van csak benne, viszont egy otthoni felhasználónak tökéletesen megfelel, és még sok is.

    És DLNA kliens is sokkal jobb mint amilyennek elhíresült, mert bejött a köztudatba, hogy nem támogatja a külső SRT fájlokat, hát most direkt kipróbáltam, és működik 50F6640 belső lejátszójával az SRT felirat megjelenítés automatikusan, ha SRT-nek ugyanaz a neve mint MKV fájlnak :)

Új hozzászólás Aktív témák