Új hozzászólás Aktív témák

  • dish17

    csendes tag

    Volt olyan problémám, hogy mkv filmeknél ugye nincs felirat, a serviio sem ment minden esetben wifin. Na ha valakinek van hasonló gondja, vagy csak egyszerűsítésként érdemes kipróbálni a Bubble UPNP nevű programot, androidra biztosan van, másra nem tudom, de szerintem elérhető több felületen. Én zenehallgatás miatt szedtem le, arra is nagyon jó, de a filmeknél (is) beállítható h a tv rendereljen, így a kép és a hang átkerül a tvre, viszont így van felirat az mkv-knál is, ráadásul nekem a legnagyobb mérető filmekkel sem akadt meg, szemben a serviio-val. Egy problémám van, hogy valamiért időnként leáll a lejátszás, de ez másik dlna-s lejátszónál is jelentkezett a telefonon, úgyh valószínűleg nem a programban van a hiba, majd próbálok rájönni hogy mi okozza, az is lehet, hogy csak a telefon alacsony töltési szintje, mert éppen elég kevés szufla van benne.

    A pontosság kedvéért egyébként a tv utp-n van a routerre kötve, a nas is, a laptop volt wifin és így nagyobb méretű filmek esetén a serviio nem ment akadásmentesen. A telefon természetesen szintén wifin csatlakozik, de ezzel a bubble-el megy minden akadás nélkül, felirattal.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák