Új hozzászólás Aktív témák

  • BullZeye

    veterán

    válasz Kelvin #195 üzenetére

    Csak a nagyobb felbontás, nagyobb erőforrást is igényel. Így hiába nagyobb a proci, nem fog jobban futni a navi progi.

    Nagyobb felbontásnál meg hiába van több adat kiírva, ahhoz hogy azt egy átlagos 40 éves férfi ember elolvassa, közelebb is kell hajolnia, talán még nekem is :P ami meg veszélyes vezetés közben. Így hiába írja ki, a kijelző nem lesz nagyobb, sőt még zavaró is tud lenni a túl sok utcanév, ha meg XYZ utcába akarok menni, akkor nem az 5" "monitorom" fogom keresgélni jobbra balra, mert nem érdekel, hogy mi van körülöttem, ha meg igen, belezoomolok, és megnézem....

    Értelemszerűen jobb a nagyobb felbontás, de tényleg nem tudom elképzelni, hogy annyival jobb lenne, amennyivel drágább lesz.

    800x480-t egy 6"+ os GPSen tudom elképzelni, ahol már van is értelme. ÉS akkor sem GPS, hanem inkább PDA.

    Félreértés ne essék, ha azt mondanák, hogy 1 hónap múlva jön a BT verzió belőle 35 ezerért, akkor értelemszerűen azt vennék, de sztem szeptember 7. körül bejelentik az expon, aztán 1 hónap múlva szállítják Európába, és rá még1 hónap, és BT. Ez a legjobb eshetőség. De ritkán láttam olyat, hogy hivatalos bejelentés után 1 hónappal már szállították volna :P de legyen úgy ... és akkor várok rá.

    De ha belegondolok, hogy x920 mikor kinéztem már 5x többet tudott mint ami kellett volna, és akkor x950 még rátett egy jó lapáttal, nem hiszem hogy szükségem lenne egy x990-re...de tényleg függ az árától, amiről ugye semmi info nincs.

Új hozzászólás Aktív témák