Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Comecee

    csendes tag

    válasz Gabipro #1031 üzenetére

    Hi!
    Szerintem attól ne félj, hogy kiesik a bölcsőből, mert az elég erősen fogja a készülékházat.
    Nekem a PDA-m (navi közben) azért esett ki, mert annak csak egy univerzális, több fajta szélességű készüléket befogadó tartója (bölcsője) van, ami egy bukkanó miatti felütéstől kirepült (azóta nincs hangja,csak fülessel).
    Motoron navigálni pedig főleg hanggal kell, a kép igazából csak a "bonyolultabb" irányváltások, elfordulások miatt kell (szerintem autóban is). Hiszen azért motorozik az ember, hogy többet lásson a környezetből, tájból, mert ugye nincs holt tér, mint az autóban.
    A képi segítség, még rossz látási viszonyok között jön jól, pl. sötétben, ködben, még ismerős útszakaszon is. Így nem ér meglepetésként egy élesebb kanyar.
    Aztán valóban, a PDA-m tartóját elnézve a tapadókorongos felét szét lehet szedni és két furat elhelyezésével a kormányra csavarozható. Mivel nekem teljesen burkolt a kormány, így csak a fékdugattyú olajtartályának a sík tetejére lehet csavarozni (a motorom fórumának topiktársai ajánlásával).

    Ja, véletlen kiesés ellen pedig 1 megfelelő vastagságú "befőttes gumi" a megoldás...

    Motor nélkül is lehet élni, csak nem érdemes... :-)

Új hozzászólás Aktív témák