Új hozzászólás Aktív témák

  • snowdog

    veterán

    Az újoncok kedvéért, hogy ne kelljen keresgélniük. A Moderátor egy korábbi figyelmeztetése emlékeztetőül:

    "(#2672) Bog 2009-03-25 15:44:02
    Bog (HÁZIGAZDA)

    No. Átnyálaztam az utolsó 200 hozzászólást, töröltem vagy 10-et. Kawa50 néven írogató felhasználótól gyakorlatilag mindent. Nem szeretnék teret adni a wareznek, eddig sem akartam, de nem bírok ennyi kommentet mindig áttúrni, de ezután a fél szemem itt lesz.

    Snowdog mester, tudásod és hozzáértésed figyelemre méltó. (Esetleg keress meg privátban, lenne egy ajánlatom.) De nyomatékos szeretném kérni a jelenlévőket, hogy sem az N770, sem pedig az N800 kapcsán ne adjunk tippeket arra, hogy tört igo8-at hogyan lehet használni a kütyün. Látom, hogy van itt egy pár WayteQ fan, aki tanácsokkal látja el a többieket, belepiszkál a registrybe, skineket alkot, s ezzel tényleg semmi bajom nincs, sőt, tanulok én is. De pont titeket kérlek meg arra, hogy ha betéved egy újonc, akkor ne adjatok neki tippeket nem jogtiszta navigációs szoftver felhekkelésére.

    Nem akarok vitatkozni a Nav N Go-val, pláne nem akarok embereket kidobálni innen.

    Köszönöm."

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák