Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csibe1

    addikt

    válasz Dewo #1029 üzenetére

    NaviHUN és ekto

    Azt a játékot annyira nem ismerem, youtube-on szoktam látni a pcy :D oldal videóin, azt is tesztelik összerakott konfigokkal. Valahogy nem az én világom; a grafika sem meg a játékmenet sem.
    Tényleg nem mi vagyunk a célközönség, hanem az aput-anyut pumpoló nyugati-amcsi- ázsiai kiskölykök.
    Akkor már lehetne egy külön MW csak nekünk, a mi szájunk íze szerint, ahol nincs 3-4 játék összeszórva a Warzone-ba, egy normális MW multival.
    Dedikált szerver nélkül viszont nem jön össze a dolog, az meg már jó ideje nincsen;
    ha jól tudom. :(
    Egy hónapja be se léptem a Warzone-ba, mert nem jött be az új pálya; de az MW multiba láttam a Battlepassban (nincs aktiválva), hogy szinte minden cucc a Vanguardra jön. :F
    Jobb is, hogy nem aktív, mert nem érdekel a Vanguard. Ha érdekelne akkor már meglenne; de nem jött be a béta.
    A Rambo meg a Die Hard, Dredd skin elment (a Stallone féle Dredd jobb lett volna szvsz), de az már csúfos, hogy mindenhol a multikulti, unisex meg egyéb irányba próbálják befolyásolni a felhasználót, játékosokat; és főleg a gyerekeket! :W
    Elég rendesen rá kellene mászni a játékkiadókra is, hogy ne jelenjenek meg ilyen tartalmak a játékokban, főleg a könnyen befolyásolható gyerekek miatt.
    Már a játékokban is kezdődik az agymosás, ez azért durva.

    " Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

Új hozzászólás Aktív témák