Új hozzászólás Aktív témák

  • HaaS

    addikt

    Nagy örömmel jelentem, hogy megjelent a Warlock második része, Warlock 2 - The Exiled címmel. Kell neki a topik, nagyon kell:)!

    Sok körös fantasy stratégiát ismerek, szeretek, mindenekfelett a MoM-ot, a Master of Magic-et. Felsorohatnék még jópárat, de nem teszem: itt az új király:R!

    A városmenedzsment, harc, diplomácia, a hősök, a kasztok, klasszok, upgrade-ek, magic itemek, varázslatok, minden a helyén van. Tökéletes az egyensúly.
    Néhány száz kör után ajánlom a challenging fokozatot, agyalós. Már több éjszakát sikerült "véletlenül" átjátszanom, csak arra lettem figyelmes, hogy pirkad... erősen addiktív anyag. Körös stragégia kedvelői: felejtsetek el minden mást, és Warlock 2!!!
    Meg mormoljunk el egy halk imát Igért vagy valamelyik ikertesójáért, az öreg ogre nagyon jó kezdő hős... kicsit sokat eszik, de annyi baj legyen... na jó, meg túrja az orrát. De más hibája nincs:D!!!

    A szükséges információk:
    honlap
    trailer
    gameplay

    "a sárkány is csak ember" - oxox

  • HaaS

    addikt

    Hagyományos 4X hexás stratégia, néhány apróság, ha valaki most kezdené:
    A városméret nökedése minden ötödik szinten (tehát ötösön kettő, tízes szintem három a rádiusz.) Érdemes jól meggondolni, hova, milyen várost pakol az ember, főleg azt, hogy meg akarja-e tartani, vagy később konvertálva lesz. Esetleg, hogy később felszedje, hogy az erőforrást elérje egy másik város.
    A városok minden ezer lakos után lépnek szintet, egyre lassabban nőnek.

    A varázslatok viszonylag egyértelműek: minden szinten bizonyos számút ismerni kell, hogy a következő szinten is tanulhassunk. Érdemes tehát az újonnan megismert mágusokkal csereberélni, akár egy darab manáért is kaphatunk fontos szpellt:)!

    Hősök szorult helyzetben jönnek leginkább, fel kell készülni rájuk. Drágák, sokat esznek, szóval +20 az alapjavakból (arany, kaja, mana) egész jó cél, amíg be nem indul a játék. Maximum négy darab lehet a szolgálatunkban. Hihetetlen hősök vannak, a kedvencem az ogre, de aztán ott van a szellem hős, na meg az elf íjász... jó szintlépésekkel felérnek egy komplett különítménnyel. Itt azonnal szót kell ejteni a vámpír lord 40%-os vámpír aurájáról... igen, az, aminek hangzik:)! Mindenki tud életet szívni a környezetében:)! Előre néhány sárkány és indulhat a vonatozás!
    Persze a jobb hősök lazán elkérnek háromezer aranyat, de bármelyik barlangban bukkanhatunk egyre, szóval fel a fejjel.

    Itemek. Trader jövöget, de kell némi pénzbázis. Ami érdekesebb, az a create magic item, egy szpell (illetve kettő), amivel mi is kreálhatunk brutális cuccokat. Levitáció? Láthatatlanság? Bagatell...

    Bármi kérdés, sztori van, elő velük:)!
    Még egy naaagyon fontos dolog: sivatagban emberekkel kezdeni NEM JÓ:DDD! Pláne, ha csak sivatagi denevérek vannak mindenfelé... volt már rá példa, durva dolog.

    Ja! Fontos! Már úgy értem tényleg fontos! A harmincadik kör után jön két átlátszó, szárnyas, kétfejű, repülő, nagy valami, készüljetek a legrosszabbra! Aztán pedig sokat fogjátok használni a terraformálós szpelleket...

    A legtöbb síkon van boss is, elég kellemetlen, ha túl hamar botlik beléjük az ember. Hókirálynőnek sosem fogtok örülni. A lépegetőnek sem... sorolhatnám:)! Felderítés! Na meg előre a feláldozhatóakat, no pain - no gain!

    [ Szerkesztve ]

    "a sárkány is csak ember" - oxox

  • HaaS

    addikt

    Hozzávalók:
    1 darab öreg ogre
    1 darab hatalmas farönk
    2 darab vaspánt, hozzávaló szegecsekkel
    9 darab normál, emberméretű pajzs, szíjakkal
    1 darab kíhívásokat kereső szabó
    ...és a legfontosabb: hatalmas, multifunkcionális kezek:D!!!

    VIDEÓ ITT

    "a sárkány is csak ember" - oxox

  • HaaS

    addikt

    válasz HaaS #3 üzenetére

    Egyébként három darab vaspánt... hát így próbáljon az ember beszélgetést kezdeményezni:)!

    "a sárkány is csak ember" - oxox

  • HaaS

    addikt

    Ez a dragon-werewolf fighter hős jött már valaki másnak is? Sz@rul járt, hogy az istenekkel packázott... én meg jól eheh... ;]

    "a sárkány is csak ember" - oxox

Új hozzászólás Aktív témák