Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz Ijk #609 üzenetére

    Azzal nincs is gond, én is mindig az eltévedt bárányokra igyekszem lecsapni, de könnyen válhatsz így te is áldozattá ha egy hasonló mentalitású ellenség meglátja a párharcot távol a sűrűjétől és ő meg rád ragad.

    Ez csak abszolút szerencse kérdése. Amivel nincs is bajom, csak azzal, hogy lényegében esélytelen megfordítanod a szerencséd.

    Mert mindegy mennyire ért a másik pilóta a repüléshez, mennyire érzi a gépe karakterét, mennyire tudja használni az összes vezérsíkot. Ez itt mind teljesen mindegy. Csak a kurzort kell rád ragasztania és ennyi.

    Nekem ez így kiegyensúlyozatlan, mert ha már ennyire egyszerű valakire ráragadni és játékmódtól függetlenül ennyire árkádos az irányítás, akkor a sebzési modell is igazodhatna ehhez. Nem úgy, hogy rád tapad valaki és egy fél sorozattal ripityára zúz.

    Az előbb saját magamon lepődtem meg. Megyek a Spitfire-el, amit elég gyorsan el is veszítettem két kilőtt ellenség után. Aztán elővettem a Hurricane-t, ami eredendően jópár szinttel alacsonyabb volt a csatában résztvevő többi gépnél, de végül 7 lelőtt ellenségre hoztam fel vele, mindezt úgy, hogy az utolsó kettőnél a sebzés indikátor mindkét szárnyat feketének jelezte. Nevezetesen két BF-109, egy LaGG-3, egy Spitfire lett az áldozatom, majd a végén rámragadt egy Beaufighter, de én már annyira tropa voltam, hogy alig repültem, ő megelőzött és mivel elém került, már csak ráragadtam (emlékeztetőül: két szenesre zúzott szárnnyal) és sikerrel levágtam az egyik szárnyát. Mondjuk ezután már annyit vesztettem a magasságból (átesési sebesség közelében), hogy magamtól is a földbe csapódtam... az utolsót lényegében zuhanás közben szedtem le, mert még így is rá tudtam fordítani a gép orrát.

    Na ez az amit egér nélkül az életben nem csinálok meg.

Új hozzászólás Aktív témák