Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PAtr0n

    addikt

    válasz raggg #330 üzenetére

    Az a tuti, úgyis abból a 4 játékból amivel folyamatosan játszok 3 steames, szóval legyen ez is az. Igazából így tényleg nem lényeg a steames achievment, a játékban eleve vannak.

    Ma volt egy jó köröm a He-111-es bombázóval, kibombáztam 14 ground cuccot, meg lelőttem vele 2 fightert, a kör vége felé már lent cikáztam pár 100 méteren mert már láttam hogy nyerünk. Nem egyszerű dolog ez a bombázás, főleg amíg kis hatóerejű bombánk van csak (50kg). Várom már hogy felkerüljenek a 250-esek.
    Amúgy néha hihetetlen milyen balf*sz emberekkel rak egy csapatba. Világos a feladat, a legegyszerűbb módja a nyerésnek, ha kilövöd az összes földi egységet. Erre mit csinál a sok csíra? Dogfightot játszik egyfolytában, amivel nem is lenne baj, de kör végére a "legügyesebb" pilótánknak 3 kill-je van, és persze vesztettünk. Múltkor ugyanez volt a szitu, mondom hátha ez okosabb banda, de amikor a ticket-jeink már fele annyi se volt mint az ellen-nek, bejöttem a heavy fighterrel, leszedtem 5 fightert, mindeközben még pluszban kilőttem 12 földi egységet a 15 mellé.
    Mondani se kell, hogy nem nyertünk de hajszálon múlott, és én lettem a top aki a legtöbb földi és légi egységet nyírta ki. Nem dicsekvés, de nem hiszem el, hogy ennyi hülye van sokszor, hogy nem érdekli mi a feladat. Azt hiszem gyorsan ki kell próbálnom a historycal módot, ott talán nincs ennyi gyök-air. :)

    "Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

Új hozzászólás Aktív témák