Új hozzászólás Aktív témák

  • PAtr0n

    addikt

    válasz Stauffenberg #343 üzenetére

    Teljesen egyetértek azzal amit írsz, de alig lehet a mai játékok között olyat találni, ami nem lustaságra nevelne. Tipikus példa amikor neves címeket butítanak le ovodások által is játszható szintre (ezt nevezik a marketingesek akció-orientálódásnak), csak azért, hogy többet adjanak el belőle. Mikor jönnek már rá, hogy igenis szükség van arra, hogy a gamerek megdolgozzanak minden egyes xp-ért, ne csak az ölükbe hulljon.
    BF-ekkel a 2ig bezárólag játszottam, azt is csak Single-ben, nem tudom milyen az xp rendszer, de jó olvasni hogy ott is dolgozni kell rendesen.
    WoT-ban az a számomra érthetetlen, hogy van olyan csata ahol kábé van egy találatom (de nem kill), semmi több, a végén kapok 7k pénzt, meg 300xp-t, máskor csata után 7tankkal van interakcióm, 1-2 ki is lőttem, erre meg kapok 8k pénzt, meg 450 xp-t. Ezt beírom a WoT topicba, és az a válasz, hogy nem olvasom el figyelmesen az xp szabályokat. Köszi! Szerintem akkor se logikus ahogyan működik.

    Amúgy itt a WT-ben tényleg nagyon büntet, ha nem csinálsz semmit. Szoktam csata végén figyelgetni, hogy egyesek vajon mi a büdös fenét csináltak egész végig? Gondolom dogfightoztak (legalábbis próbáltak), mert némelyik 5 death-en kívül mást nem tud felmutatni. Holott ha csak a földi egységekre koncentrált volna, akkor már több xp-je lenne. Ami még tetszik benne, hogy csak tisztán földi egységek pusztításáért alig ad, da ha már lelősz mellette 1-2 repcsit, mindjárt sokkal feljebb ugrasz. A legtöbbet azért ad, ha repcsit szedsz le, de hasonlóan ad a kombinált pusztításokért, illetve ha sok assist-od van. Erre még rájön ha "ground unit rescuer" "fighter rescuer" és stb-stb.. vagy. Egy szóval: legyé k*rva aktív, és te leszel az első :D

    "Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

Új hozzászólás Aktív témák