Új hozzászólás Aktív témák

  • Patrick76496

    őstag

    válasz Napfénysüti #386 üzenetére

    Amúgy nem csak viccből mondtam, ha nincs internet, jól el lehet vele lenni. :) Főleg ha az ember látott már több ilyen gépet élőben. Multiban vicces lehet. Mondjuk én telemodoltam MTZ-kkel, mert Magyarországon abból van a legtöbb, de a Deutz-ok sem rosszak.

    (#389) remington2: Nem fújozna ott senki sem, én ilyen embert még nem láttam, csak olyat, aki az oroszokat szidja. Hamarabb mondogatnák az emberek a két nyolcas szöveget...

    De a vörös csillag örököseinek lehet . . . mindent. Because why not? :D

    Nem aláznak meg semmit sem a német tankokon WoT-ban, úgy jók, ahogy vannak, balanszoltak. A Tiger nemrég lett buffolva, érdemes kipróbálni. Az egy dolog, hogy rettegnek az emberek, a Tigertől, csak a sok germanofil arra nem gondol, hogy amíg nem volt Tiger, addig a T-34-től és a KV-1-től rettegtek a németek, mert tankokkal szart sem tudtak ellenük csinálni. ;) Az meg már másik dolog, hogy a németeknek a saját tankjuktól is rettegniük kellett, hogy ne hibásodjon meg (Panther, Tiger), mert aztán baromi nehéz volt a javításuk.

    (#390) Stauffenberg: De az is csak azért, mert szinte mindenki az OPnáci Waffenfaszista trágerekkel ment. :)

    (#405) bob.zxr: És ezzel most mi a baj? Túl könnyű a WoT, vagy WTF? Még mindig nem szimulátor.

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Új hozzászólás Aktív témák