Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DonDennis

    senior tag

    válasz holczy #64098 üzenetére

    De ha koncentrátum/víz akkor ez megint nem előre kevert folyadék, hanem te keverted a rajta írt arányoknak megfelelően, na ilyenkor már megint ott a lehetőség, hogy milyen desztvízzel keverted föl stb. Ezért mondtam én is az előre bekevert ready for use 1literes kiszereléseket, amivel semmi dolga az embernek csak bele önteni - azzal tényleg csak akkor lehet baj, ha egy 1napos gépszereléskor az ember megspórolja azt a +1 órát ami az összes blokk szétszedése és radik átmosása pluszban hozzá ad.

    "Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

  • Demo07

    aktív tag

    válasz holczy #64098 üzenetére

    De látod akkor megint csak a kevert folyadék a probléma... újra és újra :DDD
    Gyári folyadékkal még nem volt lerakódásom 1,5 év alatt se a cpu se a gpu blokkon!

    De ha minden jó kb 1 hónap múlva költözök új házba/hűtésbe, akkor majd szétszedem a cpu blokkomat direkt megnézni hogy 1,5 év EK lötty után mennyi lerakódás keletkezett, ha tippelnem kellene akkor azt mondanám hogy semmi vagy elenyésző mennyiség!
    Abból következtetek, hogy az áramlásom nem változott, 1.5 éve is IDLE 69-70L/H volt, most is annyi, a pumpa is idle 35% pwm jelet kap.
    Ez idő alatt annyi változás történt hogy lágyról-> merev-csőre váltottam, és maradtak az értékek, pedig csőcserekor nem pucoltam rendszert, folyadék is ment vissza ugyan az amit leengedtem.

    Majd rakok fel fotókat amikor szétszedem a velocity-t, plusz kíváncsiságból lemérem a Velocity J1 és J2 jet közötti áramlási sebesség különbséget is! :K

Új hozzászólás Aktív témák